Rezervační systém a cena

Jak to probíhá …..

S vážným zájemcem o koupi koťátka je po úvodní telefonické ( preferuji ) či e- mailové komunikaci domluven termín osobní návštěvy.  Jednak z důvodu, aby se mohl přesvědčit v jakém prostředí a za jakých podmínek jsou koťátka chována a také z důvodu, abych měla možnost osobně poznat budoucí majitele  …. Velmi mi záleží na tom, aby se koťátka dostala k hodným a milujícím majitelům!!!


Kotě je závazně rezervováno ( není nabízeno dalším zájemcům ) po uhrazení  nevratné zálohy.

Samozřejostí je v obou případech,Europass,  2 x očkování  +  2-3x preventivní odčervení v ceně kotěte. Následné přeočkování se provádí za rok. Koťátka, odcházející do nového domova, jsou opatřena čipem. Zavedení čipu jim zaručí jednoznačnou identifikaci od ostatních koček a prokazatelně tak mohou předložit svůj původ….

Odběr je možný po dovršení 14. týdnu věku kotěte. ( Do zahraničí po uplynutí 21 dnů od 1. vakcinace na vzteklinu ( Purevax Rabies ) aplikované nejdříve ve 12.tém týdnu věku kotěte.

Cena je úměrná k  nákladům vynaloženým na chov a vynikající péči.


Koťátka i dospěláci jsou krmena pouze superprémiovými krmivy převážně těchto značek – Nuevo, Calibra, Hill´s, Royal Canin, Applaws, Taste of the Wild, Bozita, Porta 21  či prémiovými Animonda Carny, Miamor, Gourmet, Schesir, Granata Pet, Feringa… Kvalitní krmivo je základem zdraví a určitě se nevyplatí na něm šetřit ! Totéž je očekáváno od budoucích majitelů…. 🙂